Myynti

Trombia-myynti ja valmistajan yhteystiedot

Antti Nikkanen
Toimitusjohtaja
Jälleenmyyjät, Trombia-myynti
+358 40 722 8309
antti.nikkanen@snowek.fi

Jouni Kanniainen
Myyntipäällikkö
Trombia-myynti, jälleenmyyjät, suurasiakkuudet
jouni.kanniainen@snowek.fi
 

Varaosamyynti, tekninen tuki
Snowek Support: +358 44 761 1899 / Fredrik Elfving
Support@Snowek.fi
 

Työlaitemyynti: Konevel Oy

Iisalmi:
Marko Laakkonen
marko@konevel.fi
+358 400 784 003

Lempäälä:
Kyösti Kupari,
myynti@konevel.fi,
+358 449 741 581

Turun Konekeskus

Turku:
Ruopankatu 8, 20360 Turku
Reijo Koskinen
reijo.koskinen@turunkonekeskus.fi
0400 820 193

Markku Murto
markku.murto@turunkonkeskus.fi
050 568 9328

Lahti:
Laakerikatu 13, Lahti
Tuomo Pullinen
tuomo.pullinen@turunkonekeskus.fi
0400 350 170

Tampere:
Turkkirata 30 A, Pirkkala
Marko Yli-Kauhaluoma
0400 766 736
marko.yli-kauhaluoma@turunkonekeskus.fi

Seppo Ruokola
seppo.ruokola@turunkonekeskus.fi
050 340 0704

Aki Välläri
aki.vallari@turunkonekeskus.fi
050 377 6372

Pori:
Hyveläntie 26, 28200 Pori
Juha Setälä
juha.setala@turunkonekeskus.fi
050 409 5507

Kouvola:
Verstaskatu 6-8, 45130 Kouvola
Kim Tyskas
kim.tyskas@turunkonekeskus.fi
050 322 5845

Jyväskylä:
Miilukatu 10a, 40320 Jyväskylä
Matti Lahtinen
0400 164 716

Kiuruvesi:
Risto Röytiö
risto.roytio@turunkonekeskus.fi
050 353 0864

Kuopio:
Tietäjäntie 5, 70900 Toivala
Kari Karjalainen
kari.karjalainen@turunkonekeskus.fi
045 216 2185

Kokkola:
Kauppakaari 2, 67600 Kokkola
Toni Mård
toni.mard@turunkonekeskus.fi
040 544 3576

Seinäjoki
Nurmontie 113, 60510 Hyllykallio
kimmo.marttila@turunkonkeskus.fi
050 4770160

Ylivieska:
Ratakatu 22, 84100 Ylivieska
Ilkka Jokitalo
ilkka.jokitalo@turunkonekeskus.fi
050 338 1960

Joensuu:
Tolvasentie 2, 80130 Joensuu
Jouni Näykki
jouni.naykki@turunkonekeskus.fi
050 301 5907

Pohjois-Suomi / Lakkapää

Oulu:
Kimmo Junttila
kimmo.junttila@lakkapaa.com
045 674 9626

Tornio:
Matti Mustajärvi
matti.mustajarvi@lakkapaa.com
0500 697 564

Rovaniemi:
Toni Pelkonen
toni.pelkonen@lakkapaa.com
040 763 2926

Ylitornio:
Henrik Eero
henrik.eero@lakkapaa.com
050 389 0820

Espoo / Uudenmaan työlaite

Espoo/PK-seutu:
Uudenmaan työlaite:
Asko Sulonen
puh 040 5527046
myynti@uudenmaantyolaite.fi